..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pacific Rim 2013
Autor Wiadomość
MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-05-07, 17:47   

http://hatak.pl/artykuly/...rywalnej-formie
Nie ma to jak wziąć dobrą licencję i zrobić nawalankę w pseudo 3D.
Trylogia Godzilli od atari i War Of The Monsters przetarły szlak, wystarczy wziąć najlepsze elementy z tych gier i połączyć je z PR.

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-05-17, 17:14   

http://www.youtube.com/wa...d&v=TVpQmZmKNmo
The Asylum nie śpi...

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2013-05-17, 17:43   

Ciekawe co wymyślą na remake 'Godzilli'? :lol:

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-07-02, 20:07   

Dobra ten film jawi mi się coraz gorzej.

Fragment wypowiedzi reżysera:
Cytat:
One of rules for Kaiju designers was to figure out how a man in a suit would fit in there.

To czegoś K!@#$%^&*a robił je w CGI?

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2013-07-13, 00:07   

Byłem, widziałem, krótko - początek super, pierwsza walka świetna, wyciszenie ok, Hong-Kong niezły, końcówka do dupy, scena po napisach - żenada.

Ogolnie jak dla mnie to poziom podobny do "Godzilli" Emmericha, chociaż jak w 98' bylem w kinie na filmie Niemca to bawiłem się ciut lepiej. Za dużo tutaj nie zawsze trafionego humoru (duet naukowców-debili rodem z kreskówek, to samo z postacią Perlmana), młody kaiju z oczkami jak pluszowy miś, kulki itepe, itede. Wszystko to tylko wybijało mnie z filmu i nie pozwalało do końca cieszyc sie tym, co sie panu Del Toro udało. Do tego Idris Elba ratujący skośnooką dziewczynkę w pustym i prawdopodobnie w ogóle nie zaludnionym miescie, usmiechający się po tym w blasku słońca jak głupi...

Wbrew moim wcześniejszym oczekiwaniom najbardziej podobały mi się roboty i ich funkcjonowanie, drifty i inne cuda, bardzo fajnie to zostało pokazane. Z kolei kaiju niezłe, ale dupy nie urywają - przydałaby się jakaś walka w ciagu dnia, cos na wzór skośnookich naparzanek gumowych potworów, a tak mamy kilka podobnych do siebie pojedynków na zasadzie "widziałeś jeden, widzialeś wszystkie".

Najgorsze jak juz pisałem zakończenie, tj. wszystko od momentu zejścia pod wodę. Wtedy też zaczynają slabowac efekty, robi się malo czytelnie a samo zamknięcie portalu przywodzące na myśi "ID4" połączonego ze "Spawnem" z ufokiem patrzycacym się do kamery to chyba jakiś zart.

Ogólnie nie wykorzystano wg mnie potencjalu tej historii co tylko utwierdza mnie przekonaniu, ze Del Toro, choć zmysł wizualny ma fajny, to reżyserem jest raczej przeciętnym i żeby nie magicy od efektów, to jego filmy byłyby cienkie jak dupa węża. Nie powiem, ze rozczarowanie, bo cudów się nie spodziewałem, ale początek filmu narobił mi smaka na znacznie więcej.

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-11-05, 10:18   

http://www.youtube.com/watch?v=dlnfB7wDw8s

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2013-11-06, 07:24   

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2014-06-29, 08:49   

http://tokusatsunetwork.c...ies-and-sequel/

MarcinK 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2014-10-10, 19:48   

News z ostatniej chwili!
Pacific rim 2 ma być prequelem, pojawiły się już pierwsze arty promocyjne:

http://gadzetomania.pl/19...o-bolszewickiej

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-13, 17:44   

Obejrzałem "Pacific Rim".
Dla określenia poziomu tego dziełka zacytuję ostatni wpis Freda z shoutboxa: kurwa, jakie gówno :lol: Więcej syfu w jednym filmie nie mógł Del Torro poupychać: potwory jak z pokemenów, ciulanki rodem z Transformersów, montaż chujowy, non stop jakieś fosforyzujące i migoczące cgi kolorki, poroniony humor w wydaniu pary naukowców-przygłupów... Ciężkie kino dla zatwardziałych fanów Baya i Emmericha. "Macki" w ciul lepsze :lol:

eNeR 
Krokodyl różańcowy
VHSowy fetyszysta

Wysłany: 2016-01-18, 19:20   

Obejrzyj jeszcze Asylumową podróbę Atlantic Rim, to dopiero zobaczysz arcydzieło :lol: Choć w sumie zapewnia lepszą rozrywkę, bo poziom głupot w scenariuszu i drewna w aktorstwie level hard :lol: Nie zapomnę jak była scena "Wezwijcie zielone berety, czerwone berety, wszystkie berety!!!" po czym przyjechała bodaj jedna ciężarówka z paroma kolesiami i jakiś jeep, czy coś w tym stylu :lol:

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2016-01-19, 16:20   

eNeR napisał/a:
Obejrzyj jeszcze Asylumową podróbę Atlantic Rim, to dopiero zobaczysz arcydzieło :lol:

Nie wątpię :lol: Nie jestem miłośnikiem Asylum ale każdy ich film który widziałem był klasę lepszy od pawiszcza Del Torro.
eNeR napisał/a:
Nie zapomnę jak była scena "Wezwijcie zielone berety, czerwone berety, wszystkie berety!!!" po czym przyjechała bodaj jedna ciężarówka z paroma kolesiami i jakiś jeep, czy coś w tym stylu :lol:

Dobrze, że nie przyjechały moherowe berety ;)

Odpowiedz do tematu