..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ODBYT GORYLA (Gorilla Ass)
Autor Wiadomość
Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2015-10-29, 18:19   

Critters napisał/a:

Rumuni to zacny, kulturalny naród

Ciekawy w kontekście ich kultury jest powód, dla którego jeżdżą pracować do UK. Otóż w (ubogiej jakby nie patrzyć) Rumunii każdy ojciec jest zobligowany postawić dom swojemu synowi. Przejebane jak ma kilku synów, bo wtedy musi wybudować kilka domów. Więc żeby na to zarobić, rumuńscy tatusiowie udają się ciułać do krajów takich jak Anglia. To też jest powód, dla którego na emigracji prowadzą raczej oszczędny i mało hałaśliwy tryb życia. "No alcohol. No disco. Only house." - mawiał ten co z nami mieszkał :)

Fred K napisał/a:
Trzeba było kamerę kupić za jakieś grosze (100$?) i zrobić reportaż o jego żywocie

Łotysze z góry się chwalili, że obfotografowali jego pokój i powrzucali fotki na FB :lol: Długo zresztą nie pomieszkał, bo po tym jak przechlał całą kasę, dał się złapać na próbie zajumania 2 piw w Tesco, zaliczył nieudaną próbę samobójczą ("ciąłem się ale te noże kurwa tępe") i wywinął orła na ulicy, zdecydował że wróci do Polski się "zaszyć" :lol: Agencja mieszkaniowa skontaktowała się z rodziną w Polsce, ta mu kupiła bilet lotniczy, i tyle go widziano. Dodam, że koleś był z zawodu rzeźnikiem ("ja to z nożem jak z szabelką"), siedział wcześniej w psychiatryku i przez 2 tygodnie zastanawialiśmy się, czego jeszcze w akcie desperacji nie odjebie, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :lol:

Fred K napisał/a:
Dopóki nie napisałeś, że to Polacy, nie powiedział bym, że o biały człowiek i nawet miałem przed oczami wizerunek co najmniej mulata.

Jeśli chodzi o kolorowych to nigdy nie widziałem, żeby chodzili brudni, napruci czy odstawiali bydło. Murzyni zawsze życzliwi i sympatyczni, muzułmanie trzeźwi i spokojni, Chińczycy to głównie studenci i sprzedawcy w chińskich lokalach (sklepach i restauracjach) czyli też pełna kultura. Najgorzej w całym tym tyglu prezentowali się biali, zwłaszcza Polacy i lokalny angielski plebs.
Klasyczny widok z okna domu, w którym mieszkałem: ulicą idzie kobieta i gada przez telefon, nagle zatrzymuje się i rzyga (telefon ciągle przy uchu), kończy rzygać po czym jakby nic kontynuuje rozmowę, idzie dalej. Polska dzielnica :lol:

Fred K napisał/a:
swoja droga sam sprzedaje niebawem sprzety i koncze z trzymaniem kamery bo jak na ironie, znacznie łatwiej (juz nie mowie o nieporównywalnym efekcie przy okazji) jest zorganizowac ekipę (byle z wyprzedzeniem a nie 3 dni przed) niz samemu robic wszystko na szybko.

Własną kamerkę zawsze warto mieć, choćby na wypadek gdyby "wynajęty" operator w ostatniej chwili postanowił nie przyjść.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2015-11-02, 16:27   

Król Zombich napisał/a:
Murzyni zawsze życzliwi i sympatyczni, muzułmanie trzeźwi i spokojni

to jacys ciency z nich murzyni/muzułmanie, moze bali się Polakow 8-)

Król Zombich napisał/a:
Własną kamerkę zawsze warto mieć, choćby na wypadek gdyby "wynajęty" operator w ostatniej chwili postanowił nie przyjść.

Nie no wiadomo, zawsze mozna gdzies wziac, chociaz jak się stworzy ekipę to juz nie ma mozliwosci ze ktos nie przyjdzie od tak, jak się wszystkich ogrania osobno to pozniej takie akcje są bez przerwy niestety.

Odpowiedz do tematu