..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sister Sister - Bill Kondom
Autor Wiadomość
Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2012-08-17, 21:27   Sister Sister - Bill Kondom

co sądzicie o owym filmie?
przyznam, że klimat jest naprawdę klawy, czuć lata 80te.
szczerze powiedziawszy myślałem, że bedzie to raczej jakiś szlam dla feministek (wiadomo, baby w głównych rolach), ale naprawdę pozytywnie sie zaskoczyłem. klimacik jest naprawde świetny. nie ma co się spuszczac nad filmem, że jest genialny czy coś, ale z pewnoscią warto go zobaczyć.
warto miec w kolekcji wydanie z grafu, bo ma fajną okładkę i ogółem wydanie jest klawe, następnie wydanie jako 'siostry" zasysa.

tutaj soundtrack, mimo że nie jestem fanem takowej muzy na codzien to przyznam ze jest swietny bo pasuje do klimatu filmu na 100% i jeszcze go podkręca. http://www.youtube.com/watch?v=-Pqf4AXJLQU

Critters 
Administrator
I know this style. It's my style!

Wysłany: 2012-08-17, 23:33   

Fred K napisał/a:
następnie wydanie jako 'siostry" zasysa.

Ale to wydanie 'Siostry' to do innego filmu przecież. Tego De Palmy a nie condoma.

Jak dla mnie - strasznie nudne, gówniane, słabe kino. Do tego Eric Stolec, którego nie trawie. Nic się nie dzieje, muzyka to chyba rzeczywiście jedyne co w tym filmie daje radę.

Fred K 
Krokodyl różańcowy
Kurafon P

Wysłany: 2012-08-20, 01:24   

Critters napisał/a:
Ale to wydanie 'Siostry' to do innego filmu przecież. Tego De Palmy a nie condoma.

kurwa, już sprawdziłęm :lol: rzcezywiscie, ale z tego copamietam jak oglądałem okładkę w wypozyczlni to wyglądała identycznie do sister sister wiec stąd ten błąd

w samym filmow oczywiscie akcji nie uswiadczymy zadnej, liczy się gesty gruby klimati wlasnie za to cenię ten film :!:

Przemo 
Redaktor
Koniec pieśni.

Wysłany: 2013-03-27, 19:56   

Oglądanie ma sens raczej tylko w przypadku jeśli ktoś lubi Jennifer Jason Leigh. Twist fabularny godny bardziej kina obyczajowego, atmosfera jak w telewizyjnym thrillerze, wygląda to wręcz na lata 90te. Finał podpatrzony u Carpentera ale bez ikry, pazura, no czegokolwiek. Ogólnie nie bardzo jest o czym się rozpisywać. Dobrze, że chociaż Gajewski to czyta, choć żadnego dobrego tekstu nie idzie uświadczyć.

Odpowiedz do tematu