..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dział AA - Kaiju
Autor Wiadomość
Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-23, 12:42   Nowy dział AA - Kaiju

Jak zapewne zauważyliście, pojawił się u nas nowy dział - Kaiju. Decyzję o jego utworzeniu podjęliśmy po zwerbowaniu w szeregi naszej redakcji Matsunagi, wielkiego miłośnika i pasjonata tego właśnie odłamu monster movies. Jako, że filmy kaiju różnią się dosyć znacznie od ich choćby amerykańskich odpowiedników taka decyzja wydała nam się odpowiednia. Pieczę nad działem sprawował będzie Matsunaga właśnie, toteż wszelkie prośby związane z recenzjami i innymi sprawami dotyczącymi kaiju prosimy kierować bezpośrednio do niego. Póki co recenzji obrazów tego typu jest dosyć mało (w tym jedna mojego autrostwa) ale Matsunaga obiecał szybko owe braki w naszej monsterowej filmografii nadrobić i tworzyć kolejne recenzje japońskich klasyków.
Dziś premierowa recenzja jego autorstwa do filmu "San daikaijű: Chikyű saidai no kessen" (Ghidorah - trójgłowy potwór). Życzymy wszystkim miłej lektury i obiecujemy, że już wkrótce opublikujemy kolejne, nie mniej ciekawe materiały dotyczące kaiju.

KillerCrocodile 
Kajman karłowaty

Wysłany: 2008-08-23, 14:07   

Świetna recka, doskonale ujęta istota tych filmów- a zastosowanie haiku wymiata ;-) .
Co do wszelkiego rodzaju strzelanin w filmach kaiju- zawsze były i są szajsowate, choćby M11 strzelający do androidów, albo początek w GvsBiollante- przypomniały mi się zabawy w "szczelanine" za gówniarza :lol:

Slepy 
Redaktor

Wysłany: 2008-08-24, 13:00   

Kolejna recka autorstwa Matsunagi już do przeczytania na stronie - "Uchu daikaijű Dogora" (Kosmiczny potwór Dogora). Miło mi też poinformować, że nasz nowy recenzent szykuje dla wszystkich fanów i pasjonatów kaiju a także wszystkich tych, którzy owym odłamem monster movies chcieliby się zainteresować pewną niespodziankę, lecz póki co tylko tyle mogę zdradzić. Miłej lektury ;-)

Odpowiedz do tematu