..::Forum Animal Attack::.. Strona Główna
Animal Attack  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piotr S.
Autor Wiadomość
Matsunaga 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2011-04-05, 20:05   

Tak wygląda? E, to napierdalać! Chata wolna, wbijać całą ekipą, co prawda nie mam magnetowidu, co w tym konkretnym wypadku jest sporą wadą, ale co tam. Zapraszam, zrobim rozpierdol na klatce, ten ciota sąsiad się wpieni - żyć nie umierać. Daj zapowiedź parafialną odnośnie swojego przyjazdu.

Syf, kiła, mogiła, pałka, zapałka i dwa kije.

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2011-04-05, 20:39   

nie, tak:

a co do wpadania to zobaczymy co napisze reszta :-)

Król Zombich 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2011-04-06, 02:35   

Matsunaga napisał/a:

Tak wygląda? E, to napierdalać! Chata wolna, wbijać całą ekipą, co prawda nie mam magnetowidu, co w tym konkretnym wypadku jest sporą wadą, ale co tam. Zapraszam, zrobim rozpierdol na klatce, ten ciota sąsiad się wpieni - żyć nie umierać. Daj zapowiedź parafialną odnośnie swojego przyjazdu.

CO napierdalać, co rozpierdol na klatce :?: :!: Jak takie zamierzasz robić party to lepiej zarezerwuj miejscówkę w jakiejś remizie. U mnie na chacie ma być światowe centrum kultury bo nie po to kupowałem Criteriony i książki żeby się to wszystko zamieniło w meline i burdel. DOTARŁO :?: :?:

Ja do listopada będę używał życia. Gwiazdy sprzyjają. Potem pewnie przyjdzie płacić alimenty ale raz się żyje :) Przy okazji znajdę wtedy więcej czasu dla was, bo gdzie najlepiej szukać miodu na skołatane serce niż w ramionach przyjaciół :-)

Matsunaga 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2011-04-06, 06:56   

E no, wiadomo, kultura, nie zrobilibyśmy dużego rozpierdolu, ja nie z takich :roll: . A Criterionów i tak ci nie poniosą, no chyba że sam Mesjasz 8-) , bo nasze szanowne grono redakcyjne AA raczej poza solidny vhs-owy trash nie wychodzi. Mizoguchi, Kurosawa czy Tarkowski i Bresson raczej nikogo tu nie jarają. A melina i burdel to akurat dobrze, przypominają się czasy komuny paryskiej, beat generation i różne inne ciekawe nurty artystyczne. Bez obaw - i tak najbardziej oberwie ten ciota z dołu jakby co- i już nie trza remizy...

Mesjasz 
Krokodyl różańcowy
better than Jesus

Wysłany: 2011-04-06, 11:11   

czy Piotrek ma nas tutaj za zlodziejow? ja, gdybym byl zlodziejem, to juz kilka okazji mialem na wyniesienie tych Criterionow, a chyba nic ci Piotrze nie zniknelo? ;-) a wiesz ze my spokojnie sie bawimy, czasem cos tylko poleci przez okno albo w sciane(najczesciej rzucone przez ciebie ;-) ). poza tym wiesz ze trzeba temu chujowemu sasiadowi pojechac co by za pewnie sie nie czul :lol:

Zbyszko3cytryny 
Krokodyl różańcowy

Wysłany: 2011-04-06, 19:21   

kurwa nie mam czasu nic :( nie mam zleceń i nie mam czasu! Piotr jutro zatelefonuje!!!!

Matsunaga 
Gawial gangesowy

Wysłany: 2011-04-06, 21:02   

Zbyszko3cytryny napisał/a:
Piotr jutro zatelefonuje!!!!

też się cieszę :-P normalnie jak na ewentualność zbawienia ludzkości przez Jezusa wychodzącego z jeziora Czos

Odpowiedz do tematu