To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

Sci-Fi / Fantasy - Gwiezdne Wojny VII wg J.J. Abrams

Mapinguari - 2013-01-25, 16:43
Temat postu: Gwiezdne Wojny VII wg J.J. Abrams
No cóż, wieść poszła w internet. Reżyserem będzie człowiek, który skręcił dwa Star Treki tak, że skręciło starych fanów, którzy zarzucali mu, że za bardzo przypominają ... Gwiezdne Wojny.

Wg mnie poszli na łatwiznę, Abrams nie zrobi gówna, ale o arcydzieło też się nie musimy martwić.

Aha, ważne żeby nie było pałętającego się przy nim Lindeloffa bo ten czego się nie dotknie to zjebie.

Slepy - 2013-01-26, 16:28

Nie lubię "Gwiezdnych wojen", nie lubię Abramsa, nie lubię efektu latarki.
Mapinguari - 2014-06-02, 12:32

https://www.youtube.com/watch?v=XfNiC9iKM0Q

Odkopuję bo się pojawiło wideło z Abramsem jak coś stęka ale nie ważne co - ważne, że w tle przechadza się stwór i nie jest z CGI :!:

Slepy - 2014-06-02, 17:35

Bez obaw, w filmie NA PEWNO będą same CGI stworki ;)
Mapinguari - 2014-06-03, 13:22

http://www.dailymail.co.u...ng-selfies.html

Nowe fotki - jest nawet jakiś wielki świniopodobny stwór - a także dużo murzynów.

Mapinguari - 2015-04-16, 22:17

Dali nowy zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=ngElkyQ6Rhs

Jest Ford.

Critters - 2015-04-17, 06:02

Idzie się pobełtać spustami ludzi nad każdym pierdnięciem odnośnie nowego SW. Jestem chyba jedyną osobą, która ma kompletnie wyjebane i nawet tego nie obejrzy :lol:
Król Zombich - 2015-04-17, 13:22

Wygląda równie źle jak zwiastun nowego "Terminatora" a do tego jeszcze więcej cgi pstrokacizny. Wszelkim gikom powyżej 16 roku życia polecam dorosnąć i przestać jarać się tą dziecinną franczyzą.
Przemo - 2015-04-18, 18:54

Ten po prawej wygląda jak Wayne Fabra z Necrophagia.

Zerżnij ich Wayne!
https://www.youtube.com/watch?v=dNVg9rqUfFA

Król Zombich napisał/a:
Wszelkim gikom powyżej 16 roku życia polecam dorosnąć i przestać jarać się tą dziecinną franczyzą.

Merder chyba jest fanem tych wszystkich gwiezdnych wiks :)

Mapinguari - 2015-04-18, 19:32

KZ napisał/a:

Wygląda równie źle jak zwiastun nowego "Terminatora" a do tego jeszcze więcej cgi pstrokacizny

Hmm, no akurat zbyt wiele CGI to tam nie widzę.

Król Zombich - 2015-04-18, 21:24

Przemo napisał/a:

Ten po prawej wygląda jak Wayne Fabra z Necrophagia.

Fabio z wąsem ;-)

Przemo napisał/a:

Nie wiem czy wszystkich czy tylko starej trylogii 1977-1983, którą ja też w swoim czasie bardzo lubiłem ale nie widziałem od lat bo wydano ją tylko na VHS. Natomiast cała gwiezdna otoczka wokół tego, tzn. prequele, komiksy, książeczki, zabawki czy to, czego zwiastun mamy wyżej, to już odcinanie kuponów od marki i coraz bardziej pojebane zagłębianie się w dziecinadę, czego psychologiczne efekty możemy podziwiać na Dniach Fantastyki.

Mapinguari napisał/a:
Hmm, no akurat zbyt wiele CGI to tam nie widzę.

A te eksplozje, statki kosmiczne, robociki, wyjebujący w powietrze szturmowcy to są efekty analogowe niby? Nawet Chewbucca wygląda na cgi.

Przemo - 2015-04-18, 21:55

Król Zombich napisał/a:
Fabio z wąsem

:lol:

Król Zombich napisał/a:
Natomiast cała gwiezdna otoczka wokół tego, tzn. prequele, komiksy, książeczki, zabawki czy to, czego zwiastun mamy wyżej, to już odcinanie kuponów od marki i coraz bardziej pojebane zagłębianie się w dziecinadę, czego psychologiczne efekty możemy podziwiać na Dniach Fantastyki.

Przecież on na dni fantastyki jeździ i cyka foty z mieczami świetlnymi ;)

Critters - 2015-04-18, 22:23

Przemo napisał/a:

On to jest akurat mega fanem absolutnie wszystkiego co chujowe i nieoglądalne ;-)

Król Zombich napisał/a:
Fabio z wąsem

Ten z Necrophagia faktycznie do nie podobny. Nawet podwójny podbródek się zgadza :lol:

Tyle w temacie bo trailera nie oglądałem, a Star Wars, cytując klasyka 'tak mnie jebie, że aż zaraz dojdę' :lol:

Król Zombich - 2015-04-18, 23:03

Przemo napisał/a:

Przecież on na dni fantastyki jeździ i cyka foty z mieczami świetlnymi ;)

Jak ma tam fuchę to jeździ ale akurat nie z powodu gwiezdnowojennych odpałów. Działa głównie przy panelach horrorowych, no i jako tłumacz i opiekun zagranicznych gości.

Critters - 2015-04-19, 00:40

Król Zombich napisał/a:
Jak ma tam fuchę to jeździ ale akurat nie z powodu gwiezdnowojennych odpałów. Działa głównie przy panelach horrorowych, no i jako tłumacz i opiekun zagranicznych gości.

Mówimy o tej samej osobie, która na fb non stop nawija o SW i tego typu rzeczach? :-)