To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

Ogólna dyskusja - Gała

Critters - 2014-07-14, 14:52

Dla mnie najważniejsze, że 'Brazylia znów płacze' :lol:

Mogę to czytać i tego słuchać bez końca.

Co do grupy Niemców to się nie zgadzam. Rozjebali na dzień dobry Portugalię, czym zrobili sobie na starcie dobry bilans bramkowy. Amerykanie też nie musieli tracić w ostatniej akcji meczu gola z nażelowanymi brudasami(w wolnym tłumaczeniu z 'Portugalią'). Ghana też mogła awansować, dała dupy - zdarza się. Patrząc na grę Niemców, czy to w meczu z Ghaną, czy z kim innym, nie miałem wątpliwości, że dadzą radę bo i gra pewna i sytuacje zawsze są. Tego niestety nie można powiedzieć o pederastach z Brazylii, czy Argentyny, którzy nie wiem jakim kurwa prawem w ogóle zaszli tak daleko z tak chujową grą i drużyną.

Ogólnie dobry mundial był. Pełen niespodzianek, a na koniec i tak wygrali Niemcy. Szkoda, że nie Włosi, ale nie można mieć wszystkiego :lol:

Slepy - 2014-07-14, 15:12

No mundial spoko, ale piosenki to my mieliśmy lepsze na Euro - http://www.youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois :lol:
Mapinguari - 2014-07-14, 21:00

No niestety znowu nie przewidziałem, ale tym razem było blisko.
Mapinguari - 2014-10-11, 22:50

31 lat na to czekałem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Budd Dwyer - 2014-10-12, 03:17

Wszystko cacy, wynik znakomity, ALE - trzeba umieć wygrywać i dawać przysłowiowe 100% w każdym meczu. Bo tak to, nawet jak reprezentacja się kwalifikuje do jakiegoś turnieju, to kończy się "jak zwykle". Ówczesnych mistrzów świata pokonywaliśmy już parę razy - na przykład Argentynę w 1979 i Włochów w 1985, teraz trzeba najpierw się zakwalifikować do finałów a potem wyjść z grupy na Euro, żeby mówić o prawdziwej "drużynie" i jakimś osiągnięciu.
Critters - 2014-10-12, 21:22

Osiągnięcie to dopiero będzie jeżeli w środę nie przejebiemy/nie zremisujemy ze Szkocją na fali tej ogólnokrajowej podniety jaka nastąpiła ;) :lol:
Critters - 2014-10-14, 23:54

:lol: :lol: :lol:
Slepy - 2014-10-15, 15:46

Tak jak myślałem, gra na tzw. przysłowiowy "chaos" może się sprawdzić w jednym meczu, w drugim już wszystkie braki wychodzą i przykro się na to patrzy niestety. No ale tak to jest, Nawałka i tak powinien się cieszyć, że Mączyński, który grał przez przypadek, jebnął, oczywiście też przez przypadek, pierwszą bramkę, bo inaczej byłby wstyd jak chuj :lol:

A że wszystkie najlepsze drużyny na poczatek eliminacji mają wyjebane i będą grały na poważnie dopiero po nowym roku pokazują pięknie wyniki wszystkich innych grup :)

Mapinguari - 2014-10-15, 19:20

Ja tam się i tak dalej cieszę - czekałem na zwycięstwo nad niemcami i się doczekałem. Mogę już w sumie przestać piłkę oglądać i skupić się bardziej na piciu piwa :lol:
Mapinguari - 2016-06-18, 17:07

Nasi mają praktycznie awans przed ostatnim meczem... Nie szanują tradycji ... :-x

Slepy - 2016-06-18, 18:36

Ano, za grosz szacunku nie ma ta dzisiejsza młodzież :(
Mapinguari - 2016-06-21, 20:32

Slepy napisał/a:
Ano, za grosz szacunku nie ma ta dzisiejsza młodzież :(

3 mecze 7 pkt 0 straconych bramek...

To już jest plucie i sranie na nasze tradycje :evil: :evil: :evil:

Slepy - 2016-06-21, 23:47

Ta, do tego wszystkie teoretycznie najsilniejsze reprezentacje (Włochy, Anglia, Hiszpania, Niemcy czy Francja) po drugiej stronie drabinki;)
Mapinguari - 2016-06-22, 21:26

Zaraz się okaże że jednak trzeba było skorzystać z tej promocji media markt :lol:
Fred K - 2016-06-28, 12:47

Jedna z najlepszych akcji na Euro 2016 :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=xP_kRNGRZ38