To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

O stronie - Nowy dział - Artykuły

Slepy - 2009-04-26, 14:47
Temat postu: Nowy dział - Artykuły
Z przyjemnością i niekłamaną satysfakcją pragnę poinformować, że AA otwiera nowy dział - Artykuły. Póki co dość skromnie, ale z czasem (mamy taką nadzieją i dołożymy ku temu wszelkich starań) oczywiście artykułów będzie przybywać. Dziś publikujemy pierwszą część bardzo obszernej pracy autorstwa naszego nadwornego specjalisty od kaiju - Matsunagi, który postara się przybliżyć Wam ten na pewno niezwykle ciekawy odłam monster movies. Niniejszym zapraszam do czytania i komentowania!

Kaiju Tokusatsu Eiga - specyfika gatunku (część 1)

MauZ - 2009-04-26, 16:56

równowaga w przyrodzie musi być. na stronie nowy dział, w redakcji jednego redaktora mniej.
:-(

Slepy - 2009-04-26, 17:05

Sam chciał to ma :-)
Shark Attack 3: Megalodon - 2009-04-26, 22:12

;-)
Judith Myers - 2009-04-27, 15:58

Dobra decycja o wprowadzeniu nowego działu. Artykuł człowieka, który wie o czym pisze. Znakomicie. Czekam jednak głównie na tekst o kasetach wideo, którego zapewne zautorem wg wszystkich znaków na niebie będzie Critters.
Slepy - 2009-04-27, 16:37

W swoim oczekiwaniu nie jesteś osamotniony ;-)
Von Braun - 2009-04-27, 18:32

Za dużo tych nowych działów (kaju,dvd a teraz jeszcze artukuły) , a za mało recenzji. To sa nowości bez pokrycia!!! :evil:
MauZ - 2009-04-27, 18:58

uwierz, że prowadzenie strony w 4 osoby do najłatwiejszych nie należy. tym bardziej, że wśród filmowych stron o horrorze mamy najmniej liczną redakcje. staramy się jak możemy, a w planach jest powiększenie materiałów w najmniej obfitych działach. mimo wszystko na brak rzeczy do czytania nie można narzekać, a przynajmniej tak mi się wydaje. dodatkowo u nas w redakcji nie ma czegoś takiego jak termin, miesięczne minimum do spełnienia i inne redakcyjne dedlajny.
Critters - 2009-04-27, 19:03

Judith Myers napisał/a:
Czekam jednak głównie na tekst o kasetach wideo, którego zapewne zautorem wg wszystkich znaków na niebie będzie Critters.

A jakież to znaki wskazują na to bym ja miał taki artykuł pisać? ;) Aktualnie nic takiego nie ma nawet w planach. Kiedyś był plan i pewne ustalenia by stworzyć takie coś wspólnie z LOBO, ale z braku czasu niedoszłych autorów trzeba było projekt odłożyć. Póki co jedyne co mogę zaoferować to zdjęcia wydanych w naszym kraju filmów na kasetach vhs, które znajdują się w stosownym dziale w temacie przyklejonym ;)

KeniG - 2009-04-27, 21:28

Artykuł o VHSowych wydaniach monster filmów by się przydał ;) To by było CoŚ!