To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

Sci-Fi / Fantasy - Predators - Nimrod Antal - 2010

Mesjasz - 2010-03-25, 18:35

Slepy napisał/a:
NIE BĘDZIE 3D;
- jak zwykle efekty praktyczne, jak najmniej CGI, wracamy do źródeł, blablabla;
- na pewno będzie R-Rated, a na DVD nawet Unrated;
- trailer miał spore problemy z przejściem przez MPAA;

jak narazie bardzo dobre infosy. zobaczymy jak bedzie w praktyce.

Critters - 2010-03-26, 16:42

Infosy faktycznie brzmią nieźle, ale jak się coś tak zajebiście zapowiada, to z reguły marnie kończy...Oby nie bo to jak narazie najbardziej oczekiwany przeze mnie blockbuster tego roku
dicnar - 2010-04-08, 16:09

Rzeczywiście ten film wydaje się za dobry żeby był prawdziwy ;-) i to wszystko kiedy myślałem że Predatorom już nic nie pomoże po dwóch ostatnich filmach z ich udziałem. A tu nagle taka niespodzianka. Właściwe wszystko co wychodzi spod ręki Rodrigueza mi się podoba więc raczej jestem spokojny że film będzie przynajmniej niezły. Obsada moim zdaniem spoko, jest kilku charakterystycznych twardzieli i git. Także zapuszczamy Get to the choppa i czekamy na premierę
GET TO THE CHOPPA

Slepy - 2010-04-28, 14:53

Danny Trejo - Cuchillo
Critters - 2010-04-28, 17:29

Kiedy dvd?
Slepy - 2010-04-28, 18:55

Poczekaj aż do kin trafi :lol:
Zbyszko3cytryny - 2010-04-29, 10:04

Slepy napisał/a:
Poczekaj aż do kin trafi :lol:

hehehe :) może on od razu na DVD trafi :)

Critters - 2010-04-29, 16:51

Slepy napisał/a:
Poczekaj aż do kin trafi

Nie ma co czekać bo zanim u nas do kin trafi, to w stanach już bankowo będzie dvd :lol:

Slepy - 2010-04-29, 16:58

Ta, tym bardziej, że u nas aż o dzień później ten filmik do kin wchodzi :lol:
Critters - 2010-04-29, 17:38

No i na dvd trafi po pół roku albo lepiej :lol:

Wystarczy, że 'Crazies' nowe nawet słychu nie ma, czy wejdzie do kin a tu już dvd zaniedługo wychodzi :lol:

Slepy - 2010-04-29, 17:58

"The Crazies" w polskich kinach miało premierę 5 marca tego roku.

A z tym DVD "Predators" to nie czaje o co ci chodzi bo tak jak pisałem - film ma kinową premierę u nas tylko dzień później niż w Stanach - tam 8 lipca, u nas 9.

Critters - 2010-04-29, 18:49

Kurna to gdzie to 'The Crazies' grali bo w żadnym kinie a regularnie byłem :lol:

No chodzi mi o to, że możliwe, że będę mieć możliwość posygnowania przez Danny'ego Trejo, to bardziej mi się przyda dvd niż film z kina, donczjafink?

No, chyba ze sie okaze ten film gównem totalnym, to wtedy dvd nie kupie a chodziło mi o to, ze w USA szybciej wyjdzie na dvd niz w polsce, bez wzgledu na date premiery kinowej.

Slepy - 2010-04-29, 18:58

Critters napisał/a:
chodziło mi o to, ze w USA szybciej wyjdzie na dvd niz w polsce, bez wzgledu na date premiery kinowej.

Critters napisał/a:
zanim u nas do kin trafi, to w stanach już bankowo będzie dvd

Mi się wydaje, że chodziło o coś innego, ale chuj z tym :lol: A sam film od czasu ogłoszenia obsady jakoś średnio mnie w sumie interesuje, chociaż pewnie i tak obejrzę, w końcu będą predatory.

Slepy - 2010-05-20, 12:10

Plakaty:

evilmg - 2010-05-20, 14:05

Kojarza mi sie ze Switchblade Romance, zwlaszcza pierwszy.