To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

Pozostale horrory - Hatchet & Hatchet 2 - Adam Green - 2006 / 2010

Mapinguari - 2010-05-23, 22:13

evilmg napisał/a:
Znaczy sie bedzie dwoch mordercow i 2x wiecej trupow. Zajebioza!!!

Będzie jeden z dwoma Toporami :!:

Shark Attack 3: Megalodon - 2010-05-23, 22:17

WIKTOR CROWLEY
evilmg - 2010-05-23, 22:51

A to He-Mana wkrecili? :shock: :shock: :shock:
Slepy - 2010-07-05, 10:50

Pierwsze dużo mówiące foty z dwójki:

Critters - 2010-07-05, 16:45

Słyszałem wersję (ponoć z pierwszej ręki), że fabuła ma się opierać na tym, że Zombie(czyli miły murzyn Candyman z fotki powyżej) wysyła grupę najemników na bagna by rozjebali Crowleya, który rozpierdala wycieczki i zabiera klientów :lol:

Jak dla mnie to jest fabuła marzenie!

Slepy - 2010-07-05, 16:50

Pomysł nawet spoko ale bez McTavisha czy Sly'a w ekipie to będa niestety chuj a nie najemnicy :-( Chociaż jak mają robić za mięso armatnie to może nawet i lepiej :lol:
Shark Attack 3: Megalodon - 2010-07-05, 16:56

zapowiada sie najlepszy film 2010 roku.
Critters - 2010-07-05, 17:06

Slepy napisał/a:
Pomysł nawet spoko ale bez McTavisha czy Sly'a w ekipie to będa niestety chuj a nie najemnicy Chociaż jak mają robić za mięso armatnie to może nawet i lepiej

No dokładnie, lepiej, że ich nie ma. To w końcu Victor ma ich rozpierdalać a nie oni jego :lol: Ale nie martw sie, napewno bedzie jakis taf gaj nigger z dużym przyro...uzbrojeniem, który zginie jako pierwszy :lol:

Shark Attack 3: Megalodon napisał/a:
zapowiada sie najlepszy film 2010 roku.

True!

Obejrzałem wszystkie mejking ofy 'Hatchet' i muszę przyznać, że zajebiste. Green to mega koleś, który kurwi na planie i zachowuje się jak dzieciak(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) no i muszę przyznać, że chudy gik, który gra główną rolę to jednak mega spoko koleś jest i od dziś już się z jego wyglądu nie nabijam i nawet wybaczam role w 'Avatarze' i 'El Muerto' (Green zresztą też się nabijał jak zobaczył go po raz pierwszy :lol: ). Kurwa jakie tam wiksy odchodzą, masakra. Siedzi chudy gik i przeprowadza z Mercedes Mcnab wywiad w przyczepie, ona się żali, że Kane Hodder, który wszystkich na planie wkółko straszy, tylko jej jeszcze 'nie podłożył świni' i mniej więcej w tym momencie znienacka wpierdala się do przyczepy Hodder w pełnej charakteryzacji Crowleya i zaczyna drzeć japę - bezcenny widok.

Takie mejking ofy lubie a nie 'It's a great movie, we had a good time doing it, it was cool' :lol:

Shark Attack 3: Megalodon - 2010-08-21, 13:57

trailer

http://www.youtube.com/watch?v=-JCzv6lAaUE

Victor is back!

Slepy - 2010-08-21, 14:07

Fajnie, szkoda tylko, że dali dużo napisów i mało obrazków :-( Miejmy nadzieję, ze filmik będzie jednak bardziej obrazkowy :lol:
Critters - 2010-08-21, 15:30

Nie oglądam trailera - nie chce spoilerów!
Critters - 2010-08-29, 18:49

Film leciał na Frightfescie premierowo i opinie tych, którzy widzieli mówią jednogłosnie - zajebiste kino. Ponoc jeszcze bardziej z jajem, co mnie nieco martwi i ponoc gorowe jak skurwysyn, co mnie bardzo cieszy!

Fabula marzen sie potwierdziła - Candyman wyrusza na bagna z grupą łowców - najemników by wykończyć Victora. Dupe do tej bagnistej dziury zaciąga też Danielle Harris, która nie ma żydowskiego nazwiska swej poprzedniczki i grała w Halloween 4&5, więc same pozytywy.

:lol: :lol: :lol:

Kurwa jakbym wiedział, że to bedzie lecieć na frajtfescie i mial pieniadze to bym od razu bukowal bilety :lol:

Judith Myers - 2010-09-08, 18:28

Co do Adama Greena, w na Dark Project pojawiła się recka "Frozena", w której autor nie wypowiada się o filmie nazbyt pochlebnie. Przy okazji obrywa się również "Toporowi":

http://www.dark-project.org/?recenzja,985,0,0

...a co do kontynuacji opowieści o zdeformowanym Wiktorze - jestem optymistą. Fabuła ma pazur, więc szykuje się film z jajem. Mam tylko nadzieję, że nadal będzie można wyczuć klimat stylizowany na amerykańskie horrory z lat 80.

Critters - 2010-09-09, 17:20

Judith bez jaj. Jakiegoś debila tu zapodajesz z jakiejś zabawnej undergroundowej stronki. 'Frozen' nie jest horrorem i nigdy nie miał być i być może dlatego wielu ludzi spisało go na straty.

Osobiście tęgo pierdolę opinie jakis idiotów. Pod koniec września przyjdzie mi dvd i się zobaczy. Green zrobił dwa filmy, które były znakomite, nie wierzę, że teraz wyszło ścierwo a nawet jeśli to wolę się sam o tym przekonać niż czytać kolesia, który o niczym nie ma pojęcia. Tobie też bym radził samemu się przekonać ;)

Judith Myers napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że nadal będzie można wyczuć klimat stylizowany na amerykańskie horrory z lat 80.

Bardziej niż to, jak film wypadnie, martwi mnie kiedy wyjdzie na dvd, żeby czasem nie trzeba było czekać rok jak na remake 'Night of the Demons' bo w przypadku 'Hatchet 2' chyba bym tego roku nie wytrzymał :/

Fabuła jest świetna, ci którzy widzieli festiwalową premierę piszą, że film zajebisty, mega gorowy, są znane mordy ;) Będzie zajebiscie!

Expendables widziałeś?

Judith Myers - 2010-09-09, 17:53

Critters napisał/a:
Expendables widziałeś?

Jeszcze nie :oops: ...ale po fabule, obsadzie i trailerach od razu widać, że ten film to prawdziwy dynamit! Przede wszystkim jestem ciekaw rólki Rourke & Lundgrena, ale nie mówcie co i jak, bo nawet najmniejszy spoiler może w wypadku tak wielkiego dzieła być wkurwiający ;-)