To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
..::Forum Animal Attack::..

O stronie - Nowy dział AA - Kaiju

Slepy - 2008-08-23, 12:42
Temat postu: Nowy dział AA - Kaiju
Jak zapewne zauważyliście, pojawił się u nas nowy dział - Kaiju. Decyzję o jego utworzeniu podjęliśmy po zwerbowaniu w szeregi naszej redakcji Matsunagi, wielkiego miłośnika i pasjonata tego właśnie odłamu monster movies. Jako, że filmy kaiju różnią się dosyć znacznie od ich choćby amerykańskich odpowiedników taka decyzja wydała nam się odpowiednia. Pieczę nad działem sprawował będzie Matsunaga właśnie, toteż wszelkie prośby związane z recenzjami i innymi sprawami dotyczącymi kaiju prosimy kierować bezpośrednio do niego. Póki co recenzji obrazów tego typu jest dosyć mało (w tym jedna mojego autrostwa) ale Matsunaga obiecał szybko owe braki w naszej monsterowej filmografii nadrobić i tworzyć kolejne recenzje japońskich klasyków.
Dziś premierowa recenzja jego autorstwa do filmu "San daikaijű: Chikyű saidai no kessen" (Ghidorah - trójgłowy potwór). Życzymy wszystkim miłej lektury i obiecujemy, że już wkrótce opublikujemy kolejne, nie mniej ciekawe materiały dotyczące kaiju.

KillerCrocodile - 2008-08-23, 14:07

Świetna recka, doskonale ujęta istota tych filmów- a zastosowanie haiku wymiata ;-) .
Co do wszelkiego rodzaju strzelanin w filmach kaiju- zawsze były i są szajsowate, choćby M11 strzelający do androidów, albo początek w GvsBiollante- przypomniały mi się zabawy w "szczelanine" za gówniarza :lol:

Slepy - 2008-08-24, 13:00

Kolejna recka autorstwa Matsunagi już do przeczytania na stronie - "Uchu daikaijű Dogora" (Kosmiczny potwór Dogora). Miło mi też poinformować, że nasz nowy recenzent szykuje dla wszystkich fanów i pasjonatów kaiju a także wszystkich tych, którzy owym odłamem monster movies chcieliby się zainteresować pewną niespodziankę, lecz póki co tylko tyle mogę zdradzić. Miłej lektury ;-)